Ledová věž

Ve spolupráci s firmou Singing rock jsme pro vás na letošní sezónu opět přichystali ledovou věž - tentokrát 12m vysokou s velmi zajímavým nástupem. Na výběr je 8 různých cest, kde si může každý vyzkoušet svoji kuráž. Stěnu najdete hned vedle půjčovny ve vyhrazeném prostoru penzionu Kamínek.

Součástí stěny je i půjčovna vybavení - Mountain Base - kde vás vybavíme vším potřebným od bot, přes sedák, lano, přilbu, mačky a cepíny. Pro úplné začátečníky bude možnost lezení pod dohledem instruktora, který vám se vším poradí a dohlédne na vaše bezpečí.

A jelikož naší specializací jsou skialpy a zdolávaní ledových vrcholů ke skialpinismu neodmyslitelně patří, tak máme pro naše zákazníky-skialpinisty BONUS v podobě volného vstupu a bezplatného zapůjčení lezeckého vybavení + INTRO ochutnávku lezení s instruktorem za 100Kč / 30min

Provoz stěny bude regulován dle aktuálních podmínek a proto doporučujeme dopředu si zavolat a sledovat aktuální zprávy na našich stránkách nebo facebooku. Vybaveni jsme i na provoz za umělého osvětlení v podvečerních hodinách.

CENÍK 

INTRO  400,- Ochutnávka lezení s instruktorem pro veřejnost (15min)
VSTUP +RENT 350,- Vstup + zapůjčení komplet vybavení na 90min (Podmínkou alespoň jeden držitel ČHS do dvojice)
VSTUP 250,- Vstup s vlastním vybavením na 90min (Podmínkou alespoň jeden držitel ČHS do dvojice)
 

Provoz SO+NE : 11 - 17.30hod             Provoz Po-Pá: 14 - 17.30hod nebo po tel.domluvě

Každý návštěvník ledové stěny je povinen se seznámit s provozním řádem.

Držte palce, ať nám mrzne celou zimu!